Zlín
Padělky I / 3644, Zlín

(Lékařský dům ALFA farm)

Pondělí až středa a pátek

Valašské Klobouky
Krátká 798, Valašské Klobouky

(Valašskokloboucká poliklinika)

Pouze čtvrtek

telefon
577 225 992 (Zlín)

577 042 127 (Valašské Klobouky)

Ve čtvrtek 1.4.2021 ve Valašských Kloboukách neordinujeme. Řádná dovolená!

 

 

První vyšetření

K prvnímu vyšetření je potřebné se předem objednat. Nejjednodušší možností je vyplnění formuláře.

Po Vašem odeslání žádosti Vás budeme telefonicky kontaktovat, abychom se domluvili na přesném termínu prvního vyšetření.

K prvnímu vyšetření si, prosím, vyhraďte čas přibližně 60 minut.

Čas, na který budete objednaní se snažíme vždy dodržet. Přesto se jedná o čas orientační-nemůžeme dopředu odhadnout komplikovanější zdravotní stav klientů před Vámi.

K prvnímu vyšetření je nutno přinést-kartičku pojištěnce, výpis ze zdravotní dokumentace od praktického lékaře, žádanku.

Ke vstupnímu vyšetření není nutné, aby byl pacient na lačno. Naopak, je před vyšetřením vhodné lehké jídlo a pacient by měl být dostatečně zavodněný!

Součástí prvního vyšetření je podrobná rodinná i osobní anamnéza , na základě anamnézy rozhodneme, zda je nutné doplnit některé ze specializovaných vyšetření:

  • Rozbor krve v laboratoři ( vyšetření imunity, vyšetření alergií a další)
  • Spirometrii
  • Vyšetření oxidu dusnatého ve vydechovaném vzduchu - FENO
  • Kožní testování
  • Pulsní oxymetrii

Někdy je nutná spolupráce s dalším pracovištěm (ORL, oční, kožní, revmatologie, RTG). Pak vyplníme žádanku a pacienta na vyšetření odešleme.

Na základě výsledků všech vyšetření a jejich rozboru pak navrhneme léčbu a plán dalšího vyšetřování, sledování a kontrol.

Objednávkový systém:

Ke kontrolnímu vyšetření je potřebné se také předem objednat!

Akutní stavy (akutní astmatický záchvat, dušnost, celková alergická reakce) ošetříme i bez objednání – vždy ale po předchozí telefonické domluvě konkrétního času.

Pokud víte, že se na vyšetření nemůžete dostavit v termínu, na který jste objednáni, zavolejte nám prosím alespoň 24 hodin předem a termín přeobjednejte. Umožníte tak dalším pacientům zkrátit čekací dobu na vyšetření a nám lepší plánování.